Rugsėjo 18-22 d. darželio vaikučiai ir pedagogai aktyviai įsijungė į Europos judumo  savaitę. Mūsų darželyje visą savaitę vyko renginiai, kuriuose vaikai žaidė, lenktyniavo bei pramogavo.

      Pirmą savaitės  dieną pradėjome akcija „Savaitė be automobilio“, norėdami išsiaiškinti kaip  vaikučiai ateina į darželį: atvažiuoja automobiliu, ar ateina pėsčiomis.

      Antradienį planus sutrikdė lietus, todėl planuotą  pasivažinėjimą dviratukais ir paspirtukais teko atidėti. Trečią dieną linksmai žaidėme judriuosius žaidimus darželio kieme. Priešmokyklinių grupių vaikučiai  rungtyniavo estafetėse su pradinių klasių mokiniais iš M. Slančiausko progimnazijos, kurie atėjo į mūsų darželį su mokytojomis.

      Ketvirtadienį vyko saugaus eismo rytmetis, kuriame dalyvavo Joniškio policijos pareigūnai ir policijos bičiulis Amsis. Susipažinę su kelių eismo taisyklėmis, kelio ženklais vaikučiai leidosi į smagų pasivažinėjimą dviratukais ir paspirtukais.

      Paskutinę savaitės dieną vyresnieji vaikai su auklėtojomis iškeliavo i miesto parką. Apžiūrėję medines skulptūras, pažaidę judrius žaidimus, pasidžiaugę saulėta diena, pasivaikščiodami sugrįžo į darželį.

Lietuvai 100
Lietuvai 100
Partneriai
Partneriai
Mes esame
Mes esame
Tėvų linija
Tėvų linija