Rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis darželyje vyko „Geros nuotaikos savaitė“

Pirmadienis „Spalvų ir muzikos harmonija“

Vaikai grupėse „piešė muziką“. Klausydami įvairios instrumentinės muzikos, savo nuotaiką ir emocijas perteikė ant lapo spalvomis.

Antradienis „Kur dainų namai“

Dine skirta pasaulinei muzikos dienai paminėti. Vaikai rinkosi į meno salę, kurioje žaidė muzikinius žaidimus, akmenukais mušė ritmą, susipažino su styginiais muzikos instrumentais (smuiku, violončele bei gitara), klausėsi kaip jie skamba. Taip pat žiūrėjo animacinį filmuką apie muzikos instrumentus.

Trečiadienis „Gražių žodelių ir svečių diena“

Šią dieną vaikai ėjo vieni pas kitus į svečius, prieš tai prisiminę mandagius žodelius, aptarę, kaip reikia elgtis svečiuose ir kaip reikia priimti svečius. Atėję į svečius žaidė žaisimus bei dalinosi gera nuotaika.

Ketvirtadienis Šypsenos diena. Spektaklis „Pasaka apie pamestą širdelę“

Meno salėje vaikai žiūrėjo auklėtojų paruoštą vaidinimą „Pasaka apie pamestą širdelę“. Po spektaklio aptarė šypsenos svarbą ir pasižadėjo dažniau vieni kitiems šypsotis.

Penktadienis „Staigmenų diena“

Diena, skirta pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti. „Pelėdžiukų“, „Bitučių“ ir „Meškiukų“ grupių vaikučiai meno salėje žiūrėjo animacinį filmuką „Nepaprastas draugas“ apie berniuko ir raganosio draugystę. Pažiūrėję filmuką visi vieningai nusprendė, kad gyvūnus reikia saugoti ir mylėti, ir rūpintis savo augintiniais. O lauke visų vaikų laukė staigmena – ponis Vudis, kuris karietaite pavežiojo vaikus  po darželio teritoriją. Arkliukas vaikams suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Apie šią staigmeną Jokūbas pasakė taip: „Jeigu tai sapnas, tai mano pats nuostabiausias sapnas“. 

Partneriai
Partneriai
Tarptautinis projektas “Žaidimai moko”
Tarptautinis projektas “Žaidimai moko”
Mes esame
Mes esame
Tėvų linija
Tėvų linija
Mes rūšiuojam
Mes rūšiuojam
Mes dalyvaujame
Mes dalyvaujame
Lietuvos EKO mokyklų tinklas
Lietuvos EKO mokyklų tinklas