Rugsėjo 1- oji

Mes – už krepšinio rinktinės pergales

      Gausus būrys mūsų darželio ugdytinių ir jų tėvelių susirinko dalyvauti respublikinėje akcijoje Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti " Darželinukai – už krepšinio rinktinės pergales". Vaikučiai pasijuto tikrais krepšinio sirgaliais, atliko apšilimo pratimus, žaidė su kamuoliais. Darželyje svačiavosi Krepšinio muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas.

Judumo savaitė

      Rugsėjo pabaigoje darželyje vyko  judumo savaitė „Daug judėsi – būsi sveikas“. Siekėme stiprinti vaikų sveikatą, skatinti įvairių formų fizinį aktyvumą. Pirmadienį pradėjome šokio ritmu. Lauke visi vaikai džiaugėsi muzikos teikiama judesio laisve. Trečiadienį skyrėme sportui ir žaidimams. Lauke organizavome rytinę mankštą, o tada visų laukė iššūkis – kliūčių takelis, kuris nusidriekė per visą stadioną. O kaip smagu žaisti su draugais! Priešmokyklinių grupių vaikai buvo pakviesti prisijungti prie mažųjų ir visi drauge aikštelėse žaidė judriuosius žaidimus, varžėsi įvairiose estafetėse. Ketvirtadienį vyko saugaus eismo rytmetys. Apsilankė policijos pareigūnai ir šuniukas Amsis. Jie kartu su šviesoforu mokė neklaužadą buratiną ir visus vaikus  pereiti gatvę, kaip ir kur važinėtis dviratukais, apie atšvaitų svarbą. Vėliau pareigūnai parodė savo tarnybinį automobilį. O vaikai svečius pakvietė į dviratukų ir paspirtukų parodą.  Penktadienį buratinas visus sukvietė į linksmą ir nuotaikingą mankštą. Judumo savaitę vainikavo bėgimo maratonas. Vyresnieji vaikai  bėgo aplink darželio teritoriją didįjį ratą, o mažesnieji  – mažesnį ratuką. Po kroso visi sugužėjo į stadioną ir atliko kvėpavimo pratimus. Kokia savaitė be vaišių ? Visi pasivaišino  darželyje keptu obuolių pyragu. Gera nuotaika ir džiugios akimirkos lydėjo visą savaitę!

"Geros nuotaikos savaitė"

Rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis darželyje vyko „Geros nuotaikos savaitė“

Pirmadienis „Spalvų ir muzikos harmonija“

Vaikai grupėse „piešė muziką“. Klausydami įvairios instrumentinės muzikos, savo nuotaiką ir emocijas perteikė ant lapo spalvomis.

Antradienis „Kur dainų namai“

Dine skirta pasaulinei muzikos dienai paminėti. Vaikai rinkosi į meno salę, kurioje žaidė muzikinius žaidimus, akmenukais mušė ritmą, susipažino su styginiais muzikos instrumentais (smuiku, violončele bei gitara), klausėsi kaip jie skamba. Taip pat žiūrėjo animacinį filmuką apie muzikos instrumentus.

Trečiadienis „Gražių žodelių ir svečių diena“

Šią dieną vaikai ėjo vieni pas kitus į svečius, prieš tai prisiminę mandagius žodelius, aptarę, kaip reikia elgtis svečiuose ir kaip reikia priimti svečius. Atėję į svečius žaidė žaisimus bei dalinosi gera nuotaika.

Ketvirtadienis Šypsenos diena. Spektaklis „Pasaka apie pamestą širdelę“

Meno salėje vaikai žiūrėjo auklėtojų paruoštą vaidinimą „Pasaka apie pamestą širdelę“. Po spektaklio aptarė šypsenos svarbą ir pasižadėjo dažniau vieni kitiems šypsotis.

Penktadienis „Staigmenų diena“

Diena, skirta pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti. „Pelėdžiukų“, „Bitučių“ ir „Meškiukų“ grupių vaikučiai meno salėje žiūrėjo animacinį filmuką „Nepaprastas draugas“ apie berniuko ir raganosio draugystę. Pažiūrėję filmuką visi vieningai nusprendė, kad gyvūnus reikia saugoti ir mylėti, ir rūpintis savo augintiniais. O lauke visų vaikų laukė staigmena – ponis Vudis, kuris karietaite pavežiojo vaikus  po darželio teritoriją. Arkliukas vaikams suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Apie šią staigmeną Jokūbas pasakė taip: „Jeigu tai sapnas, tai mano pats nuostabiausias sapnas“. 

Rudenėlio pramoga "Sudie, rudenėli…"

Pyragų diena

       Kai lauke lietaus debesų daugiau nei saulės spindulių, "Pyragų diena"  - puiki proga pasidalinti savo šiluma ir gerumu… Džiugi  šventė visus subūrė itin kilniam tikslui – padėti likimo nuskriaustiems vaikams.

Šiemet į išsipildymo akcijos fondą pervedėme 504 eurus .

Vaikučiams, jų tėveliams ir darželio darbuotojams dėkojame už saldų gerumą.

Viktorina "Vitaminų Karuselė"

      Lapkričio 22 d. "Meškiukų", "Bitučių" ir "Pelėdžiukų" grupių vaikučiai dalyvavo viktorinoje "Vitaminų karuselė". Viktorinos metų vaikai klausėsi Buratino pasakojimo apie vitaminų naudą, sveiką mitybą, dalyvavo estafetėse "Rask riešutėlį", "Obuolys keliauja", žaidė žaidimą "Baulingmoliūgas".

Buvo linksma ir smagu!

Kalėdinė šventė

***

    Darželio priešmokyklinių "Pelėdžiukų" ir "Bitučių" grupių vaikai lankėsi M. Slančiausko progimnazijoje. Mokytoja Asta Radžvilienė parodė kaip vaikai patys gali sukonstruoti robotuką. Darant malūnėlius, atsiskleidė vaikų kūrybiškumas, gebėjimas naudotis technologijomis.

     Ačiū mokytojai Astai už pirmą robotikos pamoką.

Konstruojame robotuką

Renginys "Žiemos žaidimai"

       Sausio 24 d. mūsų darželyje vyko rajoninis ikimokyklinių įstaigų renginys "Žiemos žaidimai", skirtas vaikams turintiems kalbėjimo ir kalbos sutrikimų. Į svečius atvyko draugai iš Joniškio lopšelio – darželio "Ąžuoliukas", Joniškio lopšelio – darželio " Saulutė" bei Žagarės lopšelio -darželio " Vyšniukas". Vaikai linksmai leido laiką atlikdami įvairias užduotėles susijusias su žiema.

Renginys Vasario 16- ajai paminėti

Augsim ir puošim savo žemelę,

Visad mylėsim gimtą šalelę!

Šiandien mūsų darželyje  vyko renginys „Koks gražus gimtasis kraštas“,skirtas Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Partneriai
Partneriai
Tarptautinis projektas “Žaidimai moko”
Tarptautinis projektas “Žaidimai moko”
Mes esame
Mes esame
Tėvų linija
Tėvų linija
Mes rūšiuojam
Mes rūšiuojam
Mes dalyvaujame
Mes dalyvaujame