Menu Close

Renginiai 2013- 2014 m. m.

2013- 2014 mokslo metai
 
 
Baigiamasis renginys, skirtas darželio 30 metų jubiliejui
 
 
 
 
 
 
Jubiliejinis koncertas " Gimtadienį vėl švenčia vyturėliai"
 
 
Krepšinio varžybos „Šoklusis kamuolys“
                                             

 

 

 

 

 

 

         Kiekvieną pavasarį darželyje vyksta krepšinio varžybos, kuriose dalyvauja priešmokyklinių grupių berniukų komandos. Šiais metais vaikai savo komandas pavadino  „Joniškio žvaigždėmis " ir „Snaiperiais".

 

         Susirinkusiems tėveliams, pedagogams mažieji krepšininkai parodė per metus  įgytus sugebėjimus, varžydamiesi tarpusavyje. Varžybų pertraukėlių metu šoko ir gimnastikos elementus atliko priešmokyklinių grupių mergaitės. Mažieji krepšininkai buvo apdovanoti „sidabro" ir „aukso" medaliais.

 

        Krepšinio varžybose  netrūko  energijos ir ryžto, teigiamų emocijų, džiugios nuotaikos,  kovojant ir palaikant  savo komandą.
 

 

 

 

 

 

 
Masinis bėgimas „Aš bėgu – 2014“
         
      Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena. Šiai dienai paminėti Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai", kurioje dalyvauja ir mūsų darželis, organizavo sveikatinimo akciją „Aš bėgu – 2014". Akcijoje dalyvavo 92 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visų Lietuvos kampelių.

 

 

 

 

 

 

 

      Šios akcijos tikslas: populiarinti bėgimo kultūrą Lietuvoje tarp ikimokyklinių ugdymo įstaigų, formuoti teigiamą požiūrį į bėgimą, kaip sveikatinimo priemonę ir ugdyti poreikį bėgioti drauge su šeima.

 

      Mūsų įstaigos vaikučiai,  tėveliai ir pedagogai, susirinkę M. Slančiausko progimnazijos stadione  atliko apšilimo pratimus, skandavo pačių  sugalvotas skanduotes.  Kiekvienos grupės vaikai, kartu su tėveliais įveikė  bėgimo trasą:  2-3 metų vaikai ir jų tėveliai  bėgo  30 metrų; 4-5 metų – 60 m.; 5-6 m. – 100 m.; 6-7 m. – 120 m. Tėveliai buvo aktyvūs, todėl dar papildomai  įveikė 200 metrų atstumą.

 

  Dėkojame visoms šeimoms, dalyvavusioms šioje akcijoje.
 

 

 

 

 

 

 
Savaitė be patyčių
     

 

 

 

 

 

 

        Kovo 26 d. vyko renginys "Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa". Tikslas- puoselėti gerus tarpusavio santykius, skatinti draugystę, norą padėti kitam. Vaikai buvo supažindinti su žodžio "patyčios" reikšme, tokio elgesio žala, kaip reikia elgtis kai iš tavęs tyčiojasi. Žiūrėjome animacinį filmuką "Bjaurusis ančiukas". Pamatėme, kiek daug patyčių patyrė paukštelis, kuris buvo kitoks. Auklėtojos vaikams palinkėjo turėti daug draugų, rasti būdų kaip juos išsaugoti, kaip padėti nuskriaustam, nuliūdusiam.
       Vaikai iš popieriaus iškarpytų rankyčių sukūrė savo grupių draugystės medžius ir visi kartu pasodino "Draugystės alėją".
 
 

 

 

 

 

 

 

 
Užgavėnės
 
 
Šventė, skirta Vasario 16- ajai
 

…KALNELIAI, EŽERAI,

MIŠKAI ŽALI IR SIDABRINĖS BRASTOS…
ŽINAU – NEDIDELIS GIMTASIS MANO KRAŠTAS, 
BET IŠMATUOTI JĮ TIKTAI ŠIRDIM GALI… 

 

 

 

 

 

 

 
      Vasario 16-oji –  svarbi šventė visai  Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausių. Artėjant šiai ypatingai šventei  vaikučiai ir pedagogai išpuošė darželio aplinką trispalvės spalvomis (geltona, žalia, raudona) padarytais paukšteliais. Visose grupėse vyko teminė savaitė, vaikai su auklėtojomis kalbėjo apie gimtinę, mokėsi eilėraštukus,  prisiminė ir piešė  Lietuvos simbolius ir kt. Svarbu jau darželyje puoselėti tautines vertybes, ugdyti meilę savo gimtinei. Kalba, žmonės, papročiai, žemė yra tai,  kas mums labai brangu ir sava.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kalėdinė šventė
 
 
Šventiškai pasipuošęs darželis gyvena Kalėdų laukimu
 
 
Advento vakaras
        Gruodžio  5d. darželyje vyko advento vakaras „Šviesk man kelią, advento žvakele“. Vaikai susipažino su senovės darbais, žaidė advento laikotarpio ratelius, dainavo liaudies dainas. Jie kartu su auklėtojomis mušė sviestą, vijo siūlus, verpė, siuvinėjo, pynė advento vainiką. Po renginio visi susėdo prie bendro advento stalo.
 
Renginys l/d "Saulutė", "Ak, kad įvairi ta lietuviška rokunda"
       Lapkričio  29d. priešmokyklinio ugdymo pedagogės L. Černauskienė  ir A. Šilkienė bei muzikos mokytoja I. Buožiuvienė su priešmokyklinių grupių vaikučiais dalyvavo respublikinėje etnokultūrinėje pažintinėje – praktinėje konferencijoje „Ak, kad įvairi ta lietuviška rokunda“, kurią organizavo Joniškio lopšelis darželis „Saulutė“. Auklėtojos su vaikučiais rodė praktinę veiklą ir skaitė pranešimą tema „Meninis ugdymas vaikų darželyje „Vyturėlis“.
 
Renginys "Sveikuolių sveikuoliai"
      Lapkričio 13 d. "Saulės" pagrindinėje mokykloje vyko renginys "Sveikuolių sveikuoliai", kuriame dalyvavo rajono ikimokyklinio amžiaus vaikai ir pradinių klasių moksleiviai. Šiame konkurse dalyvavo mūsų darželio "Bitučių" grupės vaikučiai.           

 

 

 

 

 

 

      Konkurse vaikai atsakinėjo į klausimus sveikos gyvensenos tema, žaidė estafetėse, atliko užduotis, skirtas komandos kapitonui. Vaikams puikiai sekėsi atsakinėti į klausimus, greiti buvo estafetėse. Renginys suteikė daug džiaugsmo, noro sportuoti, sveikai gyventi. 

 

 

 

 

 

 

 
 
       Spalio 14- 18 d. mūsų darželyje buvo organizuota Sveikatos savaitė "Judam, krutam ir sportuojam, vitaminus mes vartojam". Visose grupėse apsilankęs "gydytojas" ir mergaitė diskutavo su vaikais apie sveiką ir nesveiką maistą, aptarė higienos svarbą, vaišinosi žolelių arbatėlėmis, aiškinosi dėl ko jas vartojame.                     

 

 

 

 

 

 

       Kitas šios savaitės renginys –  tai vykusi sportinė pramoga "Sportuojame kartu su tėveliais", į kurią susirinko "Bitučių" grupės vaikučiai, jų tėveliai, močiutės, sesės ir broliai. Žiūrovų čia nebuvo, visi aktyviai sportavo, lenktyniavo estafetėse, atliko įvairias užduotis. Ir pralaimėjusių čia nebuvo, juk svarbiausia – tai teigiamos vaikų emocijos, gera nuotaika ir buvimas kartu su šeima.

 

 

 

 

 

 

 
Sveikatinimo renginys "Sveikatos miestas"
 
       2013 metai paskelbti Sveikatingumo metais. Respublikinė ikimokyklinių įstaigų asociacija "Sveikatos želmenėliai" vykdo projektą"Diagnozė: sveikatos virusas Lietuvos darželiuose". Mūsų darželis dalyvauja šiame projekte ir organizuoja įvairius renginius. Vienas iš jų rugsėjo 26 d. vykęs sveikatinimo renginys "Sveikatos miestas", kuriame aktyviai dalyvavo visa įstaigos bendruomenė.
 
Sveikas, rugsėji!
 
 
Skip to content