Menu Close

Futboliukas

Nuo 2022 m. spalio mėnesio  “Bitučių” ir “Pelėdžiukų” grupių ugdytiniai dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos futbolo asociacijos organizuojamame respublikiniame projekte „Futboliukas“.

„Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Kiekvieną mėnesį iš „Futbolo“ federacijos gauname užduotis, kurias vaikai su malonumu atlieka. Užduotys skirtos ne tik judėjimui, bet ir kūrybingumui, kurias atliekant įtraukiame ir ugdytinių tėvelius.

Sausio mėnesio kūrybinė užduotis buvo  sukonstruoti, sulipdyti, nupiešti ,pagaminti futbolo stadiono maketą, taurę, medalį, gairelę ar bet ką kitą. Labai džiaugėmės tėvelių ir vaikučių originalia kūryba.

Vasario mėnesį vaikai atliko šiuos futbolo pratimus:

  • Kamuolio spyrimas į vartus iš įvairių pusių.
  • Kamuolio pataikymas į gulinčius ant žemės lankus.
  • Kamuolio spyrimas ir pataikymas tarp bokštelių.
Skip to content