Menu Close

Renginiai 2023 – 2024 m. m.

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ. DIENA BE AUTOMOBILIO

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ. SVEIKATINGUMO EDUKACIJA

Šią savaitę vaikų darželis „Vyturėlis“ gyvena sportiniu ritmu, nes čia vyksta Judumo savaitei skirti renginiai, kurių tikslas – paskatinti bendruomenę kuo daugiau judėti. Tačiau siekiant geros fizinės būklės svarbu ne tik judėti, bet ir skirti laiką sau  nusiraminti. Judesio ir garso terapija su Gongais ir  Sveikatingumo edukacija, kuriuos vedė  Rasa Kazimieraitienė  mūsų bendruomenei  puikiai tiko atsipalaiduoti ir skirti laiko sau.

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ.  PRAMOGA „KELIAUKIM RUDENĖLIO TAKELIU IR SPORTUOKIME KARTU”

Rugsėjo 21d. vyresnieji darželio vaikučiai buvo pakviesti į sportinę rudens pramogą „Keliaukim rudenėlio takeliu ir sportuokime kartu”. Šventė vyko Bariūnų parke. Čia visus pasitiko ruduo – dailininkas su medžiais Ąžuolu ir Beržu. Vaikai drauge mankštinosi, žaidė žaidimus ir estafetes (gaudė vėją, rideno moliūgus, rinko vaisius ir daržoves…), atliko kvėpavimo pratimus. Šventės pabaigoje laukė staigmena – ežiuko lauktuvės! Pramogą užbaigėme pikniku!

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ. RENGINYS „JUDĖK SU „SAULE”

Rugsėjo 20 d. mūsų darželio priešmokyklinių grupių vaikučiai lankėsi  „Saulės” mokykloje, kur dalyvavo renginyje „Judėk su „Saule”, skirtą Europos judumo savaitei. Renginys prasidėjo „Pirato” mankšta,  po to vaikų laukė  smagios estafetės. Nors ir pavargę, ugdytiniai grįžo puikios nuotaikos ir linksmai nusiteikę.

SAUGAUS EISMO SAVAITĖ

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA!

Skip to content