ADMINISTRACIJA

Direktorė Daina Marcinkienė,  aukštasis išsilavinimas, vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis, II vadybinė  kategorija.

Virginija Norvaišienė – direktorės pavaduotoja ugdymui, aukštasis išsilavinimas, II vadybinė kategorija.

Vytautas Didaronkus – ūkvedys, aukštasis išsilavinimas.

Margarita Brijūnienė – buhalterė, aukštasis išsilavinimas.

Alma Kamandierienė - sveikatos ugdymo ir mitybos specialistė. Sandėlininkė, spec.vidurinis išsilavinimas.

 

PEDAGOGAI

Vilija Aurylienė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Ingrida Buožiuvienė – muzikos mokytoja, aukštasis išsilavinimas, vyresniojo muzikos mokytojo kvalifikacinė kategorija.

Laura Bijanskienė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas,  ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Ausma Budrytė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Rasa Buiko - specialioji pedagogė, aukštasis išsilavinimas,  specialiojo pedagogo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Lineta Černauskienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė, aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Regina Grabauskienė – auklėtoja, spec. vidurinis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Laimutė Kairienė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Regina Misiuvienė – auklėtoja, spec. vidurinis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Gitana Paškevičiūtė – auklėtoja, spec. vidurinis išsilavinimas, ikmokyklinio ugdymo metodininko kvalifikacinė kategorija.
 
Kristina Pranckaitytė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo metodininko kvalifikacinė kategorija.
 
Laima Paulauskienė - logopedė, aukštasis išsilavinimas, logopedo eksperto kvalifikacinė kategorija.

Jūratė Rimkuvienė – auklėtoja, spec. vidurinis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Giedrė Šimkevičienė – auklėtoja, spec. vidurinis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Audronė Šilkienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė, aukštasis išsilavinimas,     priešmokyklinio ugdymo metodininko kvalifikacinė kategorija.

Vitalija Toleikienė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Lina Utakienė – auklėtoja, aukštasis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo  auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

Partneriai
Partneriai
Tarptautinis projektas “Žaidimai moko”
Tarptautinis projektas “Žaidimai moko”
Mes esame
Mes esame
Tėvų linija
Tėvų linija
Mes rūšiuojam
Mes rūšiuojam
Mes dalyvaujame
Mes dalyvaujame
Lietuvos EKO mokyklų tinklas
Lietuvos EKO mokyklų tinklas