Menu Close

Renginiai 2014- 2015 m. m.

Joniškio rajono Meno šventė Žagarėje
 
 
Išvyka į Žagarę
 
 
Sudie, darželi
 
 
Varžybos "DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS"
 
 
    Gegužės 12 d. Joniškio "Saulės" pagrindinėje mokykloje vyko varžybos "DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS", kurias organizavo Joniškio sporto centras. Mūsų darželio komanda šiose varžybose užėmė I vietą.

 

 

 
Kalbos ir Knygos savaitė
 
 
        Gegužės 4- 8 d. mūsų darželyje vyko "Kalbos ir Knygos" savaitė. Ugdytiniai mokėsi skaičiuočių, pasakų be galo, skaitė knygas, sekė pasakas- rengėsi būsimąjai kalbos šventei.
        "Drugelių" grupės vaikučiai lankėsi J. Avyžiaus viešosios bibliotekos vaikų skyriuje, kur įdomų rytmetį parengė bibliotekos darbuotojos.
         Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, darželyje lankėsi pasakų močiutė, kuri kartu su vaikais sekė pasakas, džiaugėsi gausiomis knygų parodėlėmis grupėse. Vaikai susinešė pačias gražiausias, įdomiausias knygeles.
         Baigiamąjame savaitės renginyje "Drugelių" gr. ugdytiniai visiems padovanojo spektaklį "Vilkas ir ožiukai" (parengė auklėtojos V.Toleikienė ir R. Grabauskienė).

 

 

 
Krepšinio varžybos "Šoklusis kamuolys- 2015"
 
 
        Darželyje vyko krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo priešmokyklinių grupių "Bitučių" ir "Pelėdžiukų" komandos. Vaikučiai parodė per metus įgytus kamuolio gaudymo, varymo, mėtymo įgūdžius. Pertraukėlių metu žiūrovai galėjo pasigėrėti mažųjų šokėjų pasirodymais.
        Palaikyti mūsų krepšininkų susirinko gausus būrys sirgalių: mamyčių, tėvelių, senelių, brolių ir sesių.
        Varžybose netrūko teigiamų emocijų, džiaugsmo.

 

 

 
Eilėraščių konkursas
 
 
Žemės dienai skirtas renginys mūsų darželyje
 

 

 

       Kovo 20- oji Žemės diena. Šią dieną mūsų darželyje vyko rajoninė ikimokyklinio ugdymo įstaigų padagogų metodinė- praktinė konferencija "Ištieskime Žemei ranką".
       Konferenciją organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogės metodininkės Lineta Černauskienė ir Audronė Šilkienė. Renginyje dalyvavo keturiasdešimt pedagogių iš rajono ikimokyklinių įstaigų, Joniškio švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Daina Armonavičienė.
       Svečiai stebėjo priešmokyklinių grupių "Bitučių" ir "Pelėdžiukų" ugdytinių atvirą ugdomąją veiklą "Keliaudami kartu, išmoksim būt gamtos draugu", klausė pranešimų ekologine tema, dalijosi patirtimi. 

 

 

 
Žemės dienai skirtas renginys Joniškio raj. savivaldybėje
 
     Renginyje dalyvavo ikimokyklinio, priešmokyklinio, Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų, Joniškio žemės ūkio mokyklų moksleiviai. Mūsų darželio ugdytiniai dainavo dainelę, demonstravo rūbus, pagamintus iš antrinių žaliavų. Vaikai buvo apdovanoti dovanėlėmis.

 

 

 
Užgavėnės
 
 
Renginys "Lietuvėlė, tu mana"
  

 

 

         Vasario 13 dieną darželio vaikučiai su auklėtojomis paminėjo Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Visi dalyvavo renginyje „ Lietuvėle, tu mana", kurio metu deklamavo eilėraštukus, dainavo daineles, skirtas Lietuvai, Tėvynei. Visą šią savaitę vaikučiai darė darbelius, kuriuose atsispindi valstybės simboliai (Vėliava, Herbas, Himnas),  o baigiamojo renginio metu juos dar kartą prisiminė, pakartojo. Visi vaikučiai pasižadėjo puošti, mylėti savo kraštą, savo miestą. Pasidžiaugėme visų  kolektyviniu darbu  – iš kamštelių  suklijuota Lietuvos vėliava, kuria papuošėme darželio pastatą, kurią norime išlaikyti iki kitos svarbios šventės – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.
        
         Auklėtoja Kristina Pranckaitytė
 

 

 
Atsisveikinimas su Kalėdine eglute
 
 
Kalėdinė šventė
 
 
Eglutės įžiebimas
 
 
Draugo diena
 
       Lapkričio 26 dieną darželyje vyko šventinė popietė "Draugo diena". Darželį aplankė nykštukas Mikutis, kuris ieškojo draugų kelionei į Draugystės šalį. Meno salėje laiveliu plaukė drugelis, kiškutis, pelėda, bitutė, meškutis ir pagrandukas, netiketai laivelis pradėjo skęsti, o jį išgelbėjo Draugystės apyrankė, kurią pagamino grupių vaikučiai.
      Auklėtojos vaikams parodė šešėlių spektaklį apie tikrą draugą. Draugystės fėjos padedami vaikučiai parašė laišką Kalėdų seneliui, jį pasirašė sudėdami savo pirštukų antspaudus, pasižadėjo būti draugiški ir supakavę draugystės apyrankę, siuntinuką išsiųsti patikėjo darželio direktorei.
      Visi linksmai nusiteikę vaišinosi šventine vakariene.
 
Pyragų diena mūsų darželyje

      Gražią lapkričio 6 dienos  popietę mūsų darželio bendruomenė pirmą kartą įsijungė ir aktyviai dalyvavo  akcijoje  PYRAGŲ DIENA.Ši akcija bendram tikslui subūrė darželio darbuotojus ir ugdytinių tėvelius. Tai ne tik proga prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems jos labiausiai reikia, bet ir galimybė išbandyti savo kulinarinius sugebėjimus, ir prie gardžiais pyragais padengto stalo, arbatos puodelio pabūti kartu, pabendrauti, pasidalinti pyragų kepimo receptais. Džiaugiamės mūsų pirmuoju renginiu, dėkojame visiems, kurie kepė pyragus, dalyvavo ir palaikė šią idėją. Manome, kad mūsų bendruomenės paaukoti pinigėliai (1523 Lt.) padės sunkiai sergantiems, likimo nuskriaustiems vaikams. 
DĖKOJAME UŽ JŪSŲ GERUMĄ.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija Norvaišienė

 

 
Policijos dienos šventėje
 
 
Išvyka į mišką „Aš – gamtos draugas“.

      Gražų ir saulėtą rudens rytą su vaikučiais autobusu išvykome į Daunoravos mišką. Juk ne kasdien iš taip arti gali pasižiūrėti į miške ošiančius medžius, pasidžiaugti miško grožiu, pakvėpuoti grynu oru.Miško aikštelėje vaikai žaidė žaidimus, atliko kvėpavimo pratimus, o truputį pabėgioję, prie laužo užkandžiavo ir gėrė arbatą.Dėkojame Aurijos mamytei ir girininkui Gediminui, kurie vaikams papasakojo apie medžių sodinimą, auginimą, apie tinkamą elgesį gamtoje.Kad užaugtų ekologiškai sąmoninga karta, nuo ankstyvos vaikystės stengiamės skiepyti meilę gamtai, išmokyti vaikus ne tik džiaugtis, bet ir branginti žaliąjį pasaulį.
 
Rudens šventė "Spalvos ir spalviukai".

         Ir kaip nepasidžiaugti rudenėliu, kai medžių lapai mirga įvairiausiomis spalvomis, miškai ir sodai pasipuošė geltonu rūbu. Mūsų darželyje iš karto galėjai pajusti, kad čia džiugi rudeniška nuotaika, nes vyko  šventė "Spalvos ir spalviukai".
         Vaikai šiai šventei ruošėsi visą savaitę, rinko medžių lapus, kaštonus, giles, susipažino su rudeniui būdingomis spalvomis. Penktadienį visi darželio vaikučiai susirinko lauke, žaidė žaidimus, sportavo. Visų nuotaika buvo puiki.
 
Saugaus eismo rytmetis "Saugiai į darželį- saugiai į namus".
     Rugsėjo 12 d. darželyje vyko saugaus eismo rytmetis. Apie saugų elgesį gatvėje vaikams pasakojo ne tik pedagogės, bet ir policijos pareigūnė su savo bičiuliu šuniuku Amsiu. Vaikučiai susipažino su saugiu eismu gatvėje, kelio ženklais, eismo taisyklėmis, apžiūrėjo policijos automobilį. Visiems vaikams buvo įteiktos dovanėlės- atšvaitai.
 
Akcija "Darželinukai už krepšininkų pergales!"
 
 
Rugsėjo 1- osios šventė
 
Skip to content