Menu Close

Judumo savaitė

Judumo savaitė

          Šiandien, rugsėjo 13 d. mūsų darželyje vyko netradicinė mankšta ir šokių dienelė. Netradicinė mankšta – ne kasdienė mankšta. Fizinio aktyvumo mokytoja kartu su vaikais atliko mankštą su įvairiomis priemonėmis. Maloniai nustebino Pijaus mamytė iš „Pelėdžiukų“ gr.,  kuri parodė vaikams naujų pratimų. Po mankštos vaikų laukė šokių mokytoja Daiva Katinienė, ji ugdytinius mokino įvairių šokio elementų. Vaikai su dideliu susidomėjimu ir entuziazmu šoko šiuolaikinius šokius.  Skambant nuotaikingai muzikai, visi dalyviai džiaugėsi  ir linksmai leido laiką.

Šiandien, rugsėjo 14 d. darželyje paskelbta bėgimo diena „Bėkime su vėjeliu“. Mažesnieji vaikai („Drugelių“, „Meškiukų“, „Pagrandukų“ grupės) bėgo aplink darželį. „Startas“ – tai bėgimo pradžia, o „Finišas“ – tai bėgimo užbaigimas. Vaikai su didžiuliu noru bėgo ir buvo geros nuotaikos,  juk reikėjo pasiekti  „Finišo“ liniją. Vyresnieji vaikai („Kiškučių“, „Pelėdžiukų“, „Bitučių“ grupės) lenktyniavo 80 m  bėgime. Visi pasijuto tikrais sportininkais, kiekvienas norėjo būti laimėtojas. Po bėgimo aptarėme, kurie vaikai  greičiausi, bet  juk mūsų tikslas ne laimėti, o kuo daugiau pajudėti.

Tęsiant judumo savaitės dienas– šiandien, rugsėjo 15 d. darželyje vyko aktyvių žaidimų diena „Juokis, žaisk ir sportuok“. Bendradarbiaujant su Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru visi darželio grupių vaikai žaidė lauko žaidimus. Žaisdami vaikai atliko įvairiausias užduotis – mėtė kamuolius į statines, žaidė lėkščiasvydį, bandė numušti kuo daugiau medinių kaladėlių, su parašiutu stengėsi kuo aukščiau išmesti kamuoliukus į orą , stengėsi, kad  kuo mažiau jų nukristų ant žemės, atliko ir įvairiausias vikrumo rungtis. Netrūko vaikų juoko ir gerų teigiamų emocijų. O rytoj ruošiamės paspirtukų, dviratukų dienelei „Rieda, rieda rateliu“.

Judumo savaitė tęsiasi. Šiandien, rugsėjo 16 d.  darželyje buvo dviratukų ir paspirtukų diena  „Rieda rieda rateliu”. Vaikai prisiminė eismo taisykles, kelio ženklus, patikslino žinias apie šviesoforą. Daug gerų emocijų ir džiaugsmo suteikė važiavimas dviratukais ir paspirtukais! Skatinome, kad vaikai būtų drausmingi, atidūs ir atsargūs kelyje! Vaikų širdelėse šiandien spurdėjo gera nuotaika, šypsenos ir draugystė!

Šiandien, rugsėjo 24 d. užbaigėme Judumo savaitę „Žingsniuokime kartu“, žygiu į miesto parką.  Nors rytmečio saulutę pakeitė lietus, „Kiškučių“, „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikučiai, auklėtojos, įsijungę žingsniamačius, iškeliavome į miesto parką. Buvo smalsu, kiek yra žingsnių nuo „Vyturėlio“ iki miesto parko.

Pirmas sustojimas – lauko estrada. Čia darėme mankštą, atlikome kvėpavimo pratimus, žaidėme žaidimus. Vėliau keliavome apžiūrėti parko skulptūrų, vaikučiai norėjo pažaisti parke, bet rudens lietutis visus „pakvietė“ atgal į lauko estradą. Vaikučiai buvo apdovanoti  medaliais už aktyvų dalyvavimą  Judumo savaitėje.

O mūsų darželio mažieji ugdytiniai  aplankė šalia darželio esantį „Saulės“ parką. Pasidžiaugė tėvelių įrengtu takeliu, pasivaikščiojo labirintu.

Judumo savaitė suteikė gerų emocijų, žvalumo, puikios nuotaikos ne tik vaikams, bet ir darželio darbuotojoms.

Fizinis aktyvumas – tai mūsų gyvenimo sveikata.

Skip to content