Menu Close

Europos judumo savaitė “Bendrauk lengviau – judėk laisviau”

Pirmadienį, rugsėjo 19 d. vyko saugaus eismo rytmetis “Gatvėje būk atsargus – šito mokyk ir kitus”. Vaikai žiūrėjo edukacinius filmukus ” Amsis gatvėje”. O netrukus atvyko pats policijos bičiulis šuniukas Amsis! Kartojome saugaus eismo taisykles, kelio ženklus, minėme mįsles, žaidėme žaidimus… Renginys buvo linksmas, įdomus ir naudingas!

Antradienį šokių dienelė “Šoka vyturėliai’. Į rytmetį pakvietėme choreografę Daivą Katinienę. Ji parodė ir išmokė vaikus du linksmus šokius. Vaikams taip patiko, kad prašė šokti dar, ir dar…

Trečiadienis “Judriųjų žaidimų dienelė”. Vaikai sugužėjo į salę, kur jų laukė visuomenės sveikatos centro specialistė Ieva Karbauskienė. Ji buvo paruošusi įvairiausių žaidimų su nematytomis priemonėmis. Visi linksmai sportavo ir žaidė!

Ketvirtadienį visų laukė žygiai ” Keliaukim rudenėlio takeliu ir sportuokime kartu”. Patys mažiausi ugdytiniai aplankė darželio edukacines erdves. Vaikai patyrė daug įspūdžių ir atradimų.

Kitų grupių vaikai (“Drugeliai”, “Kiškučiai”, “Meškiukai”) keliavo į Saulės parką. Ten jie vaikščiojo energetiniu labirintu ir rinko gamtinę medžiagą mandaloms.

O patys vyriausi (“Bitutės”, “Pelėdžiukai”, “Pagrandukai”) nužygiavo į miesto parką. Maršrutas buvo parinktas kuo ilgesnis, nes norėjome nueiti kuo daugiau žingsnių ( “#walk 15 žingsnių iššūkiai”). Parke vaikus pasitiko lapė Snapė.  Ji su vaikais ieškojo užduočių, kurios buvo pritvirtintos prie medinių skulptūrų. Vaikai atsakinėjo į klausimus ir mokė lapę. Visi grįžo kupini džiugių emocijų ir teigiamų įspūdžių!

Skip to content