Menu Close

Joniškio miesto vaikų darželių krepšinio varžybos

Gegužės 14 d. vyko miesto vaikų darželių krepšinio varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų darželio vaikučiai iš “Bitučių” ir ” Pelėdžiukų” grupių. Renginį lydėjo gera nuotaika, sportinis azartas ir draugiškas bendravimas. Mažieji sportininkai   drąsiai demonstravo savo taiklumą, vikrumą ir komandinį darbą. Varžybų metu netrūko palaikymo šūksnių, šypsenų ir džiugių emocijų. Visi dalyviai buvo apdovanoti aukso  medaliais.

Dėkojame Joniškio sporto mokyklos organizatoriams už  smagiai kartu praleistą laiką.

Skip to content