Menu Close

Šeimų diena!

Gegužės 12 d. mūsų darželyje skambėjo juokas, muzika ir džiugus vaikų šurmulys – šventėme Šeimų dieną!

Jau antrus metus iš eilės šventę ypatingai papuošė nuotaikingas tėvelių vaidinimas. Šiemet tėveliai vaikams dovanojo linksmą spektaklį „Pasaka apie pilką vilką ir mergaitę Raudonkepuraitę“ (vaidinimo sumanytojos mokytojos Rasa Buiko ir Ingrida Buožiuvienė), kuris visiems suteikė daug šypsenų, juoko ir gerų emocijų.

Po tėvelių pasirodymo vyko vaikų muzikinė programa – mažieji dainavo, šoko ir džiugino visus savo drąsa bei talentais.

Vėliau šventė persikėlė į lauko aikšteles, kur vaikų ir tėvelių laukė įvairūs judrieji žaidimai, smagios užduotys ir aktyvios pramogos. O priešmokyklinės „Bitučių“ grupės vaikai su savo šeimos nariais net surengė futbolo varžybas!

Po smagių veiklų visi vaišinosi burnoje tirpstančiu darželio virėjų virtu troškiniu, kuris dar labiau sušildė bendrystės kupiną popietę.

Labai džiaugiamės, kad net ir po liūties dangus mums nusišypsojo – lietus nustojo lyti lyg specialiai tam, kad galėtume jaukiai ir gražiai pabūti kartu.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems  prie šios šventės organizavimo ir įgyvendinimo. Ačiū tariame tėveliams, kurie dovanojo džiaugsmą vaikams ir bendruomenei – Donatui, Viktorijai, Sonatai, Svetlanai, Faustai, Rasai, Aušrai, Nerijui ir Linai. Taip pat esame labai dėkingi Joniškio kultūros centro garso inžinieriui Valentui Drazdauskui už šventės įgarsinimą, Joniškio sporto centro treneriui Vidmantui Filatovui bei gimnastikos mokytojai Dovilei Ramšaitei bei Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos choreografijos mokytojai Viktorijai Rimdžiūtei. Už vilko kostiumą dėkojame Joniškio Rajono Savivaldybės Visuomenės Sveikatos Biurui.

Ačiū visiems tėveliams, vaikams ir bendruomenės nariams už bendrystę, gerą nuotaiką ir kartu kuriamas gražias tradicijas!

Skip to content